hygine

ÖZEL LİVDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİKLERİ

HAKKIMIZDA

İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin ilk özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinden birisi olarak, iş ahlakı, dürüstlük ve şefkat ile tedavi ilkelerinden ayrılmadan toplum sağlığına katkıda bulunmak amacıyla 2006 yılında kurulan Merkezimiz, teknolojik gelişmeleri takip ederek ve tamamen yenilenerek Özel Livdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

2013 yılında Sefaköy İnönü Mahallesi`nde Özel Livdent Ağız ve Diş Sağlığı İnönü Polikliniği isimli şubemiz hizmete açılmıştır. Ciddi ve deneyimli sağlık kuruluşu olan polikliniklerimizde kaliteli, modern son teknolojik tıbbi donanım ile çağdaş sağlık hizmeti verilmektedir.

VİZYONUMUZ

Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst seviyede tutarak uzman ekibi, güler yüzlü personeli, modern altyapısı ile bölgenin modeli, aynı zamanda güvenilirliği ve hizmet anlayışı ile her zaman referans gösterilen ve uluslararası sağlık standartlarını benimseyen Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinden biri olmaktır.

MİSYONUMUZ

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da karşılayan kaliteli, nitelikli ve ekonomik ağız ve diş sağlığı hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin, en son teknolojik donanımı kullanarak nitelikli ve uzman ekibimiz ile sunmaktır.

frame

Özel LivDent Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri

MNG Grup kuruluşudur.


Comments are closed.