hygine

SAĞLIK TURİZMİ

Avrupa ülkelerinde yaşayan yerli ve yabancı hastaların sağlık turizmi için tercih ettikleri ülkelerin en başında Türkiye gelmektedir. Türkiye’de sağlık standartlarının Avrupa ile aynı hata daha iyi seviyede; maliyetlerin ise daha aşağıda olması sağlık turizminde Türkiye’yi ilk tercih sebebi yapmaktadır. Bu konuda ayrıca Türkiye’nin coğrafi yapısı, tarihi yapısı ve kültürel dokusu da büyük rol oynamaktadır. Sağlık turizmi kapsamında yapılan araştırmalara göre ülkemize gelen hastalar, Türkiye’de sağlık teknolojisinin en üst seviyede olması, teşhis ve tedavi kalitesi, hastayla ilgilenme süresi gibi konularda diğer ülkelere göre çok üst seviyede olması nedeniyle Türkiye’yi tercih etmektedir.

Son yıllarda diş sağlığı ve tedavisi için kliniğimize gelen yabancı ülkeler arasında; İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, Kanada, Hollanda, İtalya, İspanya, Yunanistan, Avusturya, Rusya, Azerbaycan, Arabistan, İran, Irak, Suriye, Amerika ve Avustralya bulunmaktadır. Tedaviye başlamadan önce yapmanız gerekenler: e-mail ya da posta yoluyla bilgi ve diş röntgen filmlerinizi bize göndermeniz yeterlidir. Röntgeniniz uzman hekimlerimiz tarafından incelenip değerlendirilerek uygun tedavi planı hazırlanır. Randevunuzu gerçekleştirdikten sonra tedaviye başlanır.

frame

Özel Livdent Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri

İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, Kanada, Hollanda, İtalya, İspanya, Yunanistan, Avusturya, Rusya, Azerbaycan, Arabistan, İran, Irak, Suriye, Amerika ve Avustralya’dan bize ulaşabilirsiniz.


Comments are closed.